Ogłoszenia duszpasterskie

Serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła, za ofiarę 80 zł na naprawę organ paniom: Annie Oleksy, Annie Tryba, Barbarze Jasiak, Ewie Cygan. O zadbanie o czystość kościoła w piątek po Mszy Świętej wieczornej prosimy kolejne osoby od numeru domu 85 do 91.

 

Zgodnie z decyzją papieża Franciszka przeżywamy dziś Światowy Dzień Ubogich. Caritas Diecezji Tarnowskiej dziś rozprowadzała chlebki miłosierdzia (pełnowartościowe pieczywo), za które składamy ofiarę 5 zł, a która zostanie przeznaczona na pomoc ubogim.

 

Serdecznie dziękujemy za ofiary składane dziś do kopert na pokrycie kosztów parkingu.

 

Modlitwa w intencji misji i misjonarzy będzie w środę pół godziny przed Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

Młodzież z klasy 8 i III gimnazjum zapraszam na Mszę św. w piątek w ramach przygotowania do przyjęcia Sakramentu bierzmowania. Zapraszam również rodziców do wspólnej modlitwy, aby o godne i owocne przyjecie przez ich dzieci tego sakramentu.

 

Dziś o godz. 1600 w naszym kościele będą Wypominki narodowe. Modlitwa o radość nieba dla tych, którzy oddali swoje życie broniąc wolności naszej ojczyny i walcząc o jej niepodległość

 

W przyszłą niedzielę ostatnią Roku liturgicznego przypada Uroczość Chrystusa Króla Wszechświata, jest to również Niedziela Synodalna. Po Mszy św. porannej zmiana tajemnic różańcowych.


Rektorat Rzymskokatolicki

pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Żdżary 149

39-215 Czarna

tel. 14 682 99 55

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pliki cookies

Niniejsza witryna korzysta z plików cookies.

Dowiedz się więcej

Licznik odwiedzin

0.png0.png7.png6.png3.png6.png8.png

Kto jest online

1
Online

niedziela, 18 listopad 2018 02:53