Ogłoszenia duszpasterskie

Serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła, za ofiarę 80 zł na naprawę organ paniom: Annie Oleksy, Annie Tryba, Barbarze Jasiak, Ewie Cygan. O zadbanie o czystość kościoła w piątek po Mszy Świętej wieczornej prosimy kolejne osoby od numeru domu 85 do 91.

Zgodnie z decyzją papieża Franciszka przeżywamy dziś Światowy Dzień Ubogich. Caritas Diecezji Tarnowskiej dziś rozprowadzała chlebki miłosierdzia (pełnowartościowe pieczywo), za które składamy ofiarę 5 zł, a która zostanie przeznaczona na pomoc ubogim.

Serdecznie dziękujemy za ofiary składane dziś do kopert na pokrycie kosztów parkingu.

Modlitwa w intencji misji i misjonarzy będzie w środę pół godziny przed Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Młodzież z klasy 8 i III gimnazjum zapraszam na Mszę św. w piątek w ramach przygotowania do przyjęcia Sakramentu bierzmowania. Zapraszam również rodziców do wspólnej modlitwy, aby o godne i owocne przyjecie przez ich dzieci tego sakramentu.

Dziś o godz. 1600 w naszym kościele będą Wypominki narodowe. Modlitwa o radość nieba dla tych, którzy oddali swoje życie broniąc wolności naszej ojczyny i walcząc o jej niepodległość

W przyszłą niedzielę ostatnią Roku liturgicznego przypada Uroczość Chrystusa Króla Wszechświata, jest to również Niedziela Synodalna. Po Mszy św. porannej zmiana tajemnic różańcowych.

niedziela, 18 listopad 2018 02:53